0
0
0

Багатофункціональний інструмент Festool OSC 18 Li E-Basic VECTURO

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 574848
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип інструмента: Многофункциональные
Ємність акумулятора (mAh): 3100
Живлення: Аккумулятор
Затискні пристрої: StarlockMax
Кількість оборотів (об / хв): 10000-19500
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Під час виконання ремонту в квартирі або, тим більше, в приватному будинку з'являється необхідність не тільки у відповідних робочих матеріалах, а й у відповідних, іноді навіть вузькоспеціалізованих інструментів. На покупку і того, і іншого може піти багато коштів, тому доводиться шукати щось дешевше, зі знижкою, оптом, і взагалі шукати будь-які шляхи вирішення проблеми. Але рішення все ж є: замість того, щоб купити 3 різних інструменту, можна взяти всього один, але універсальний, багатофункціональний інструмент на всі випадки життя. Якраз таким інструментом і є VECTURO OSC 18 Li E - єдина акумуляторна модель багатофункціонального інструменту серед продукції Festool, яка випускається в чотирьох різних комплектаціях.


VECTURO OSC 18 Li E - це акумуляторний багатофункціональний інструмент, який крім своєї ергономічності і універсальності може показати ще й високу продуктивність. Адже цей інструмент обладнаний безщітковим двигуном EC-TEC, а той, як правило, набагато продуктивніше, легше і витривалішими. І це не рахуючи того, що при відсутності щіток інструмент набагато простіше обслуговувати і він не потребує їх своєчасної та регулярної заміни.


Для даного інструменту підійде літій-іонний акумулятор Festool з серії BP з напругою в 18 В і ємністю акумулятора в 3,1 А · год. При використанні акумулятора з іншої серії інструмент просто не запрацює.


Принцип роботи багатофункціонального інструменту полягає в творі вібрації, через яку робоче полотно відхиляється в праву і ліву сторони до 2 ° кута. При цьому така методика роботи дозволяє виконувати наступний перелік робіт:


  • виробляти вибірку чверті і виконувати вирізи / заглибні пропили в деревині, пластмасі, склопластику, гіпсокартоні і листовому металі товщиною до 1 мм;


  • розчищати шви в керамічній плитці і видаляти мастику, на якій встановлені шибки;


  • видаляти залишки килимових покриттів;


  • різати еластичні ущільнювальні матеріали і т.д.


Всі ці роботи, звичайно ж, необхідно виконувати при використанні відповідних насадок Festool.


Використовувати інструмент рекомендується переважно в приміщенні, адже ступінь його захисту не передбачає роботу на вулиці або на будівництві.


Захисні функції

Під час роботи інструмент з якої-небудь причини може раптово самостійно вимкнутися. Але це не поломка інструменту - так діє його захисна система. Тобто при виникненні проблем або збоїв в роботі багатофункціонального інструменту він автоматично вимикається, а при спробі його включити звучить звуковий сигнал і він знову відключається.


Звуковий сигнал, в свою чергу, є доказом того, що працездатність інструменту під загрозою. Вам слід перевірити:


акумулятор, адже він міг перегрітися, розрядитися або ви могли його випадково пошкодити. Крім того, акумулятор міг просто-напросто не підійти для роботи з даним інструментом (відповідна серія акумуляторів - Festool BP);


двигун, адже під час роботи він також міг перегрітися;


цілісність інструменту в цілому, адже ви могли його випадково пошкодити або впустити під час експлуатації;


насадку, адже під час роботи вона могла застрягти в робочому матеріалі.


Функціонал

Акумулятор, крім захисної системи самого інструменту, також допомагає стежити за працездатністю інструменту. В даному випадку, він оснащений кнопкою для включення індикатора ємності батареї (розташований на акумуляторі), на якому протягом 2 секунд повинен відобразитися поточний заряд. Якщо на індикаторі блимає останній відрізок, то акумулятор практично повністю розряджений і інструмент скоро вимкнеться.


Залежно від виду насадки, а також від виду робочого матеріалу і виду майбутньої роботи частоту вібрації можна налаштувати, використовуючи відповідне регулювальний колесо на 6 позицій. Встановити можна частоту вібрації в межах від 10000 до 19500 об / хв.


Єргономічність

Даний багатофункціональний інструмент дуже зручний в роботі. Його можна використовувати разом з однією з кількох додаткових адаптерів: адаптер для пиловидалення, для регулювання глибини пиляння, для установки насадок під різними кутами (один крок повороту дорівнює 30 °), і для підтримки точного прямолінійного реза.


В даному інструменті була добре продумана система заміни насадок (StarlockMax), адже для цього потрібно всього лише потягнути і зафіксувати відповідний важіль. Іншими словами, вам не знадобляться допоміжні інструменти для заміни насадки, тому ви заміните її буквально за пару секунд.


Зручно те, що насадки для системи затиску StarlockMax також підійдуть і для інших інструментів з подібною системою затиску (StarlockMax, StarlockPlus і Starlock).


Вага інструменту становить всього 1,6 кг, завдяки чому працювати буде зручно, навіть якщо інструмент буде у вас над головою. І навіть сміття в такому положенні заважати не буде, якщо скористатися адаптером для під'єднання пиловидаляючим апарату.


Висновок

Такий багатофункціональний інструмент, як VECTURO OSC 18 Li E, дозволяє виконувати різноманітну роботу при зручному його використанні. Він продуктивний і компактний, функціональний і легкий, надійний і мобільний. І що найголовніше - він універсальний, а тому замінить відразу кілька інструментів і позбавить вас від необхідності їх покупки.

Багатофункціональний інструмент Festool OSC 18 Li E-Basic VECTURO, 10198, Багатофункціональний інструмент

Характеристики
Тип інструмента Многофункциональные
Ємність акумулятора (mAh) 3100
Живлення Аккумулятор
Затискні пристрої StarlockMax
Кількість оборотів (об / хв) 10000-19500
Комплектація Многофункциональный инструмент OSC 18 Li E-Basic VECTURO
Универсальное пильное полотно USB 78/32/Bi/OSC
Кут вібрації (°) 2x2
Напруга акумулятора (В) 18
Тип акумулятора Li-Ion
Упаковка В систейнере SYS 2 T-LOC
Вага, кг) 1.6
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'