0
0
0

Ексцентрикова шліфувальна машина Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 575031
  • Наявність: Є в наявності
21 500.00 грн
23 693.10 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр кола (мм): 150
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм): 27
Живлення: Сеть
Кількість оборотів (об / хв): 4000-10000
Комплектація: Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/3 EQ<br>Отвёртка SW 5<br>Шлифовальная тарелка M8 Ø 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (супермягкая SW)
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Ексцентрикові шліфувальні машини використовуються для обробки поверхонь на якому етапі роботи (груба, середня, чистова). Названий був так даний вид шлифмашин через рухів, які здійснює шліфувальна тарілка під час роботи - обертання навколо своєї осі. Тому-то її і назвали ексцентрикової або орбітальної.


Орбітальна шліфувальна машинка Festool ETS EC 150/3 EQ обладнана безщітковим електродвигуном, який, як правило, на порядок потужніша і тихіше щеточного. Його потужність становить цілих 400 Вт, що дозволяє проводити тривалу роботу без ризику щодо виникнення перевантаження.


Хід шліфування (ексцентриситет) становить 3 мм. При такому значенні можна зробити висновок, що дана модель шліфувальні машини ідеально підійде для виконання фінішної обробки або для підготовки поверхні до полірування.


Захисні функції

Модель шліфувальні машини ETS EC 150/3 EQ дуже схожа на молодшу модель ETS EC 125/3 EQ, з наявністю невеликих відмінностей в технічних характеристиках. Їх функціонал і вбудовані захисні функції абсолютно ідентичні.


Тому, як і в моделі ETS EC 125/3 EQ, в даному шліфувальної машинки також передбачені наступні функції:


Плавний пуск (поступове збільшення швидкості обертання при запуску інструменту);

Підтримання стабільної швидкості обертання (навіть при робочому навантаженні на інструмент);

Зниження кількості оборотів при виникненні сильних вібрацій;

Захист від перегріву (зниження потужності при високій температурі двигуна, або зовсім відключення двигуна при ще більшому зростанні температури).

Всі ці функції дозволяють користувачеві зберегти інструмент у справному стані. А деякі з них грають захисну функцію вже для самої людини.


Функціонал

Шліфмашина обладнана регулятором швидкості обертання на 6 положень. Швидкість обертання виставляється в залежності від майбутньої роботи і виду оброблюваного матеріалу. Відповідну таблицю виробник заніс в інструкцію.


Даний інструмент оснащений вдосконаленою, абсолютно новою функцією: в інструмент була встановлена ​​спеціальна система контролю за пиловидаленням. Її активація передбачає зупинку шліфувальної тарілки в тому випадку, якщо приєднаний до інструмента шланг від пилососа відпаде. Варто відзначити, що шліфмашина не працюватиме, якщо активована ця функція, а шланг від пилососа все ще не підключений до патрубку.


Активація та деактивація системи виконується по одному і тому ж принципу:


Затиснути кнопку включення (тримати її протягом усього процесу активації / деактивації), після чого прозвучить 1 звуковий сигнал;

Прокрутити регулятор швидкості обертання до крайніх положень (1 і 6 відповідно), після чого при активації пролунає 3 звукові сигнали, при деактивації - 2 звукові сигнали;

Відпустити кнопку включення.

Після активації системи на бічній стороні інструменту загориться світлодіод. Залежно від стану патрубка (встановлений шланг чи ні) світлодіод буде то безперервно горіти, то блимати.


Єргономічність

Інструмент має геометричну, обтічну форму корпусу, тому керувати ним під час роботи буде легко і зручно.


Невелика вага дозволить використовувати інструмент для обробки навіть невеликих ділянок вертикальних поверхонь, наприклад, віконних рам.


Ефективна система пиловидалення гарантує чистоту робочого місця, а це дозволяє хоча б трохи скоротити знос наждачного паперу.


До слова кажучи, наждачний папір тепер кріпиться до шліфувальної тарілці за допомогою нанесеного на цей папір шару самоклейки. Це дозволяє змінювати наждачний папір не більше ніж за 5 секунд. Зношена насадка буде так само легко зніматися, як і встановлювалася.


Висновок

Шліфмашина ETS EC 150/3 EQ - це потужний і продуктивний інструмент для виконання тривалих робіт навіть по вертикальній поверхні. Завдяки невеликій ексцентриситету результат шліфування буде акуратним і точним. А продумана система пиловидалення дозволить користувачеві більше сконцентруватися на роботі, і менше - на смітті і пилу.

Ексцентрикова шліфувальна машина Festool ETS EC 150/3 EQ-Plus, 10135, Ексцентрикові

Характеристики
Діаметр кола (мм) 150
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм) 27
Живлення Сеть
Кількість оборотів (об / хв) 4000-10000
Комплектація Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/3 EQ
Отвёртка SW 5
Шлифовальная тарелка M8 Ø 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (супермягкая SW)
Напруга, В) 230
Потужність (Вт) 310
Тип двигуна Бесщеточные
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Упаковка В систейнере SYS 2 T-LOC
Хід шліфування (мм) 3
Вага, кг) 1.8
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'