0
0
0

Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/5 EQ

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 575043
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр кола (мм): 150
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм): 27
Живлення: Сеть
Кількість оборотів (об / хв): 6000-10000
Комплектація: Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/5 EQ<br>Отвёртка SW 5<br>Шлифовальная тарелка M8 Ø 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (мягкая W)
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Чи може бути серед шлифмашин більш підходяща модель для твору грубої і проміжного шліфування, ніж машинка ETS EC 150/5 від компанії Festool? Ця шліфмашинка резонно відрізняється від інших, адже відрізняється продуктивністю, ергономічністю, якістю, зносостійкість, безпекою і надійністю. І адже все це на кращому, вищому рівні!


В першу чергу варто відзначити те, що в даному інструменті встановлений безщітковий двигун, а не щітковий. І, як правило, такий двигун є більш продуктивним, більш зносостійким і, до того ж, не потребує особливого технічному обслуговуванні. Тільки вже через це можна вважати дану модель більш вдосконаленою.


Потужність двигуна становить 400 Вт, хід шліфування - 5 мм, а швидкість обертання шліфувальної підошви - до 10 000 об / хв максимум. І з урахуванням такого співвідношення параметрів можна зробити висновок, що даний інструмент дійсно найкраще підходить для проведення грубого, чорнового шліфування. Адже висока потужність (як для такого інструменту) зможе забезпечити підтримку всіх технічних характеристик, а високий хід шліфування і зменшена (занижена) швидкість обертання підошви гарантують продуктивність і якість при грубої шліфовки.


Призначена модель ETS EC 150/5 для шліфування деревини, пластмаси, композиту, а також для сошлифовки лакофарбових покриттів, шпаклівки та інших матеріалів з подібними властивостями. Але при цьому вона не призначена для шліфування чисто металевих поверхонь і для обробки азбест матеріалів. Зверніть на це увагу.


Діаметр шліфувальної підошви становить 150 мм, а це найбільший діаметр серед схожих моделей даного інструменту. Іншими словами, пляма шліфування буде досить великим, а тому шліфування пройде швидко і ефективно.


Але навіть при всіх цих цікавих деталях інструменту дана шліфувальна машина може похвалитися і іншими перевагами, пов'язаними з захисними і технічними функціями, а також з ергономікою корпусу і деякими його іншими особливостями.Захисні функції

Шліфмашина оснащена електронною системою, яка частково відповідає саме за функції захисту. Сюди можна віднести:


Плавний пуск, який спрощує запуск інструменту і робить початок роботи легшим і безпечним;


Підтримка постійної частоти обертання навіть при навантаженні забезпечує стабільну швидкість шліфування;


Зниження швидкості обертання при високій вібрації дозволяє захистити інструмент від зносу, а також сприяє більш комфортному, безпечному для здоров'я виконання роботи;


Захист від перегріву контролює температуру нагрівання інструменту при навантаженні. І якщо температура підвищиться до критичної позначки, то споживана потужність автоматично обмежиться. Якщо ж температура не припинить підвищуватися, то інструмент з метою захисту автоматично вимкнеться, і включити його можна буде тільки через деякий час.Функціонал

До технічних функцій даної моделі можна віднести регулювання швидкості обертання. Відрегулювати можна в межах від 6000 до 10000 об / хв за допомогою шестипозиційний плавного регулятора. Таким чином, ви завжди можете підібрати оптимальну швидкість обертання з урахуванням виду оброблюваного матеріалу.


Варто також відзначити і наявність нової, цікавої функції, яка дозволяє контролювати включення шліфувальні машини в залежності від підключення шланга пиловидаляючим апарату. Необхідно тільки активувати цю функцію, а правильна послідовність для цього наведена в інструкції.


За допомогою відповідного світлодіода ви можете відстежувати, чи працює ця функція чи ні. Якщо світлодіод горить безперервно, то шланг приєднаний, а якщо блимає, то шланг не підключений, і тому інструмент не включиться. Така захисна система даної функції.Єргономічність

Для інструменту підійде шліфувальний матеріал StickFix, який завдяки самоклеющейся основі дозволяє проводити заміну старого абразивного матеріалу на новий всього за пару хвилин.


Щоб під час роботи не заважав сміття, вам необхідно приєднувати видалення пилу апарат до шліфувальні машини за допомогою шланга діаметром 27 мм.


Залежно від роботи, яку належить виконувати, ви можете підібрати одну з декількох шліфувальних підошов: підошву грубого шліфування, м'якого шліфування і суперм'якого шліфування. В даному випадку в комплектацію входить шліфувальна тарілка для м'якого шліфування, а інші види підошов ви можете докупити окремо.


Дуже зручно розташована кнопка включення дозволяє однаково легко працювати як лівші, так і правші, адже в даному випадку розташування кнопки не прив'язане до певної лівої чи правої руці. Ви можете перехопити інструмент в руках так, як вам буде зручніше за все.


Мала вага інструменту і зручний, ергономічний дизайн його корпуса сприяють проведенню кращої роботи при меншому втоми рук.


Система підключення мережевого кабелю «plug it» дозволяє швидко, без зайвих перепідключення міняти робочий інструмент. А все тому що ви можете просто відключити мережевий кабель від шліфувальні машини і перепідключити його до іншого робочого інструменту Festool (з таким же типом підключення кабелю). При цьому для інструменту ніякої шкоди або зносу не буде.


Висновок

Дана шліфувальна машина завдяки відмінній захисній системі, оптимально встановленим технічним характеристикам з урахуванням головного завдання шліфувальні машини, а також високою ергономічності корпусу стане незамінним інструментом в будь-якій майстерні або на будь-якому виробництві.

Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/5 EQ, 10133, Ексцентрикові

Характеристики
Діаметр кола (мм) 150
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм) 27
Живлення Сеть
Кількість оборотів (об / хв) 6000-10000
Комплектація Эксцентриковая шлифовальная машина Festool ETS EC 150/5 EQ
Отвёртка SW 5
Шлифовальная тарелка M8 Ø 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (мягкая W)
Напруга, В) 230
Потужність (Вт) 400
Тип двигуна Бесщеточные
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Упаковка В картонной коробке
Хід шліфування (мм) 5
Вага, кг) 1.2
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'