0
0
0

Кромковий фрезер Festool OFK 500 Q R3

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 574184
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм): 27
Діаметр фрезы (мм): 28
Живлення: Сеть
Кількість оборотів (об / хв): 28000
Комплектація: Кромочный фрезер Festool OFK 500 Q<br>Вытяжной кожух<br>Фреза скругляющая HW R3-OFK
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Фрезер - це інструмент для виконання практично будь-якої роботи тесляра. Головне - правильно підібрати вид фрезера. Компанія Festool випускає багато видів даного інструменту, починаючи від вертикального (найпоширенішого) і закінчуючи фрезером для дюбелів з'єднань (власна розробка компанії Festool). Але для обробки крайок немає краще виду фрезера, ніж спеціалізований керамічний фрезер.


Компанія Festool займається розробкою кромок фрезеров і на даний момент випустила вже дві моделі даного інструменту. Молодша з них OFK 500 Q R3 в даному випадку комплектується скругляются фрезою R3, яка дозволяє знімати фаски, скруглять краю, профілювати і фрезерувати пази. А ідеально встановлена ​​центрування і продуманий функціонал інструменту дозволяють виконувати роботу з високою точністю і акуратністю.


Використовувати фрезер можна тільки для фрезерування деревини, пластмаси та інших подібних, м'яких матеріалів. При обробці інших видів матеріалу інструмент можна пошкодити.


Обладнаний фрезер двигуном потужністю в 450 Вт. Максимальна швидкість обертання фрези може досягати 28000 об / хв.

Захисні функції

Регулювальне кільце на корпусі інструменту під час роботи повинно бути завжди заблоковано, тому інструмент оснащений стопорним повзунком. Якщо стопорний повзунок переміщений вперед, то регулювальне кільце заблоковано. А якщо повзунок переміщений назад, то розблоковано. Уважно стежте за тим, щоб під час роботи стопорне кільце було заблоковано.

Функціонал

Регулювання глибини фрезерування - це базова функція для всіх фрезеров, тому OFK 500 Q R3 також оснащений нею. Для цього призначено регулювальне кільце:


поворот вліво - зменшення глибини фрезерування;


поворот вправо - збільшення глибини фрезерування.


Поворот кільця на один паз означає збільшення або зменшення глибини фрезерування рівно на 0,1 мм.


Після цього не забудьте заблокувати регулювальне кільце, використовуючи стопорний повзунок.

Ергономічність

Ергономічність даного інструменту - це головна його перевага, адже цей фрезер напрочуд легкий і малий. Його вага становить всього 1,4 кг, а невелика форма корпусу дозволяє тримати його однією рукою.


Фрезерування - це одна із самих великих робіт теслі, тому дуже важливо стежити за своїм робочим місцем. Для цього фрезер комплектується захисним кожухом і патрубком, до якого можна підключити будівельний пилосос або пилесборний апарат Festool (не входить в комплектацію).


Через те, що підстава фрезера має щільно прилягати до оброблюваної поверхні, воно може подряпати робочий матеріал. Тому виробник виготовив підставу з гладкою текстолітової підошви, яка не залишить подряпин або вм'ятин, і не зашкодить матеріал.


В даному Фрезер використовується вдосконалена система заміни фрези, яка отримала назву FastFix. Вона дозволяє змінювати насадки всього за кілька секунд і практично без допоміжних інструментів.

Висновок

Керамічний фрезер OFK 500 Q R3 - це професійний, але в той же час мініатюрний інструмент, за допомогою якого тесля зможе виконувати свою роботу за лічені години. Він зручний і компактний, тому його зручно використовувати не тільки стаціонарно в майстернях, але і в роботі на виїзді.

Кромковий фрезер Festool OFK 500 Q R3, 10242, Кромочные фрезеры

Характеристики
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм) 27
Діаметр фрезы (мм) 28
Живлення Сеть
Кількість оборотів (об / хв) 28000
Комплектація Кромочный фрезер Festool OFK 500 Q
Вытяжной кожух
Фреза скругляющая HW R3-OFK
Напруга, В) 230
Потужність (Вт) 450
Упаковка В картонной коробке
Вага, кг) 1.4
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'