0
0
0

Пила занурювана Festool TS 75 EBQ-Plus-FS

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 561185
  • Наявність:
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Занурювальні пили конструктивно відрізняються, зокрема, тим, що опорна плита щільно встановлена ​​на корпусі, а пильний диск занурений зверху вниз в заготівлі через опорну плиту. Таким чином, наприклад, вирізи в кухонних панелях можуть бути зроблені без особливих зусиль. Оскільки пильний диск розташований більше назовні щодо звичайної ручної циркулярної пилки можна розпилювати так звані тіньові шви, наприклад, при обробці панелей.


переваги

Головні переваги цієї моделі полягають в тому, що в базовій плиті втоплені виїмки для положення 0 і 45 градусів показують точну лінію різання і полегшують точну різання, показуючи ширину пропилу.


При необхідності вбудований лазерний спрямовує світло можна також підключити до точного відображення лінії різання. Лазер проектує червону лінію на оброблювану деталь і, таким чином, точно вказує напрямок різання, що полегшує управління пили вільною рукою уздовж прямого різу. Відхилення від лінії розрізу можуть бути виявлені і виправлені негайно. А для ідеального поздовжнього розрізу просто використовуйте додається паралельний упор.


Використання

Завдяки ідеальній фокусуванні компактна Festool TS75 була ергономічно оптимізована для професійного використання, а її основна рукоятка також оснащена м'якими вставками. Ось чому ручна погружная пила зручна для захоплення навіть при тривалих операціях, і може безпечно і точно управлятися за допомогою додаткової передньої ручки.


Використовується для розпилу:

дерево;

ДСП;

пластик;

будівельні матеріали;

алюмінієві профілі.


характеристика інструменту

Професійна модель погружной пилки Festool TS75 - це класична ручна дискова пилка. Поєднання потужного мотора потужність 1600 Вт з плавним пуском і електронним управлінням, регулятором швидкості і великою глибиною різання до 75 мм забезпечує швидку швидкість розпилу і точні результати пропила в широкому діапазоні застосувань розпилювання.


Ручна погружная пила Festool TS75 може бути швидко і легко налаштована для широкого спектра застосувань. Глибина різання і кут можуть бути попередньо обрані без необхідності додаткового інструменту, для різання до глибини 75 мм і кута до 45 градусів. Завдяки електронному управлінню забезпечується змінна швидкість обертання з постійним ходом, що також підтримує попередньо обрану швидкість обертання диска під постійним навантаженням.


Особливості

Захисний вимикач запобігає ненавмисний введення в експлуатацію пристрою, плавний запуск з обмежувачем пускового струму захищає від прискорення при запуску, а високоякісний алюмінієвий захисний кожух з рукояткою відведення забезпечує додатковий захист користувача.


Завдяки вбудованому фіксатору шпинделя, заміна ножів також проста і безпечна. Необхідний для цієї мети шестигранний ключ встановлюється всередині корпусу. Коло з 24 зубами ідеально підходить для швидких поздовжніх розпилів, а пильний диск з 48 зубцями забезпечує чисте різання навіть в твердих матеріалах. Оскільки обидва пильних полотна поставляються у виконанні з твердого металу, вони можуть використовуватися універсально - для дерева і пластмас.

Пила занурювана Festool TS 75 EBQ-Plus-FS, 10627, Занурювальні пили

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'