0
0
0

Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/5

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 575081
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр кола (мм): 150
Живлення: Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв): 10000
Комплектація: Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/5<br>Шлифовальная тарелка M8 150 мм MULTI-JETSTREAM 2<br>Флакон масла для уборки и смазки LFC 9022 (50 мл)<br>Отвёртка SW 5
Тип ексцентрикової шліфмашини: Обычная
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Як би ми не прив'язалися до електричних інструментів, рано чи пізно на їх заміну приходить більш зручний, більш продуктивний або більш якісний вид інструменту. Одним з таких став пневматичний інструмент, живлення якого здійснюється за допомогою стиснутого повітря. Звичайно, для харчування таких інструментів необхідно відповідне обладнання, але в деяких ситуаціях пневмоінструменти бувають більш доречні і зручні.

Наприклад, на заміну електричних шліфувальним машинам компанія Festool випустила цілу серію пневматичних ексцентрикових шлифмашинок, однією з яких є модель LEX 3 150/5. Ця модель виявилася на подив дуже легкою і зручною, а її продуктивність не набагато менше, ніж у тих же самих електричних аналогів.

У ній встановлено лопатевий пневматичний двигун, який в порівнянні з електродвигуном менше важить і є менш вимогливим до обслуговування. Завдяки цьому інструмент в даному плані переважно виділяється серед електричних шлифмашин.

Застосовувати шліфувальну машинку можна для обробки таких матеріалів, як метал, деревина, камінь, пластмаса, композити, деякі мінерали і інших.

Харчування для даної шліфувальні машини здійснюється за допомогою фірмового блоку для підготовки і подачі повітря VE. Він складається з фільтра, регулятора, відвідників конденсатора і дозатора масла. При цьому, за допомогою нього повітря готується, очищається від конденсатора, стискається, і з додаванням олії потрапляє в інструмент. Підведення і відведення повітря здійснюється за допомогою шланга IAS, який в залежності від конфігурації може також виконувати функцію відсмоктування пилу і сміття з поверхні.

Для коректної роботи інструменту необхідно правильно дозувати додавання масла в повітря. Налаштування здійснюється на блоці VE, і її правильність залежить від часу щоденної експлуатації.

Для підтримки роботи шліфувальні машини продуктивність компресора, який встановлений в блок VE, повинна бути не менше 350 л / хв при робочому тиску в 6 бар. В іншому випадку інструменту може просто не вистачити продуктивності, адже витрата повітря при номінальному навантаженні становить 290 л / хв. При робочої ж навантаженні це значення збільшиться.

Хід ексцентрика (шліфування) становить 5 мм, а максимальна швидкість обертання шліфувальної підошви досягає 10000 об / хв. Виходячи зі співвідношення цих двох параметрів можна зробити висновок, що дана модель шліфувальної машини підійде для проведення грубого і проміжного шліфування.

Діаметр шліфувальної підошви становить 150 мм, а це найбільший розмір підошви серед всіх пневматичних шлифмашинок LEX. Це означає, що в порівнянні з найменшою шліфувальною машинкою LEX 3 77 / 2,5 дана модель підійде для шліфування великих поверхонь.

Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/5, 10074, Эксцентриковые

Характеристики
Діаметр кола (мм) 150
Живлення Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв) 10000
Комплектація Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/5
Шлифовальная тарелка M8 150 мм MULTI-JETSTREAM 2
Флакон масла для уборки и смазки LFC 9022 (50 мл)
Отвёртка SW 5
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Упаковка В картонной коробке
Хід шліфування (мм) 5
Вага, кг) 1
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'