0
0
0

Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 77/2,5

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 691131
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Витрата повітря при номінальному навантаженні (л / хв): 270
Діаметр кола (мм): 77
Живлення: Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв): 10500
Кількість ходів в хвилину: 21000
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Пневмоінструмент в деяких ситуаціях буде більш доречно використовувати, ніж той же самий електричний інструмент. В автомайстерні, наприклад, в якій завжди багато випарів різних газів, буде трохи небезпечно використовувати електричний інструмент. Хоча в деяких ситуаціях мова може йти вже про комфорт самого майстра, тому тут вже слід вибирати те, що зручно особисто кожному.
Пневматична шліфувальна машинка LEX 3 77 / 2,5 - це мініатюрний, зручний інструмент, який найкраще підходить для проведення точкової шліфування і вирівнювання поверхонь. А все тому що діаметр шліфувальної підошви в даному випадку становить 77 мм, а це кардинально маленький розмір підошви в порівнянні навіть з будь-якими іншими шліфувальними машинами Festool. Таким чином, при точкової шліфовці Шліфувальна платформа буде працювати суто в області обробки, і не доведеться робити наступні доводочниє роботи інший (основний) частини поверхні.
Працювати цей інструмент може тільки зі спеціальним блоком підготовки і подачі повітря VE від компанії Festool. Ця система відповідає за подачу стисненого повітря до інструменту, за відведення відпрацьованого повітря, а також за відсмоктування пилу (в залежності від вибору шланга IAS).
Стисле повітря повинен обов'язково подаватися разом з певною кількістю масла. Кількість і час подачі масла можна (і потрібно) налаштувати перед початком роботи, щоб інструмент працював коректно.
Компресор для подачі стисненого повітря також повинен відповідати певним характеристикам: його мінімальна продуктивність повинна перевищувати 350 л / хв, а робочий тиск має становити 6 бар. Таке значення мінімальної продуктивності пояснюється тим, що тільки при номінальному навантаженні витрачається 270 літрів повітря на хвилину, але ж при підвищенні робочого навантаження це значення збільшиться.
Хід шліфування (ексцентрика) становить 2,5 мм, а кількість обертів шліфувальної підошви може досягати 10500 об / хв. Таким чином, дана шліфмашина відмінно підійде для проведення тонкого, точкового шліфування, а також для шліфування на фінішній стадії обробки.

Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 77/2, 5, 10070, Эксцентриковые

Характеристики
Витрата повітря при номінальному навантаженні (л / хв) 270
Діаметр кола (мм) 77
Живлення Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв) 10500
Кількість ходів в хвилину 21000
Комплектація Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 77/2.5
Шлифовальная тарелка StickFix Ø 77 мм W-HT (мягкая)
Флакон масла для уборки и смазки LFC 9022 (50 мл)
Отвёртка SW 4
Робочий тиск (бар) 6
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Упаковка В картонной коробке
Хід шліфування (мм) 2.5
Вага, кг) 0.8
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'