0
0
0

Пневматическая эксцентриковая шлифовмашинка Festool LEX 3 125/5

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 691141
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип ексцентрикової шліфмашини: Обычная
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Пневматична шліфувальна машинка LEX 3 125/5 - це невелика кутова шліфувальна машина, яка буде вкрай зручна для роботи в автомайстерень і на виробництві меблів.


Даний інструмент пневматичний, тому для підтримки його роботи необхідно також придбати і блок для підготовки і подачі повітря VE. За допомогою цього блоку здійснюється подача стисненого чистого повітря до інструменту, а також відведення відпрацьованого повітря від нього.

Стисле повітря повинен надходити разом з краплями масла, щоб інструмент працював справно. Для цього необхідно на початку роботи налаштувати кількість і час додавання масла в повітря.

Для оптимальної роботи шліфувальні машини проводилося компресора не повинна бути менше ніж 350 л / хв при робочому тиску в 6 бар (робочий тиск даної шліфувальні машини). Інакше інструменту просто буде недостатньо продуктивності і потужності для роботи.

Хід ексцентрика в даному випадку становить 5 мм, а максимальна швидкість обертання шліфувальної підошви досягає 9500 об / хв. Таке співвідношення цих параметрів і визначає вид шліфування, для якої найкраще підходить цей інструмент. В даному випадку це грубе і проміжне шліфування, які в принципі застосовуються в багатьох майстерень і виробництвах.

Особливість пневматичних шлифмашинок Festool - це вбудований в них лопатевий пневмодвигун. Такий тип двигуна набагато легше і є менш вимогливим до обслуговування в порівнянні з електродвигуном. Саме тому пневматична шліфувальна машина в конструкційному плані значно виграє перед електричної.

Пневматическая эксцентриковая шлифовмашинка Festool LEX 3 125/5, 10894, Эксцентриковые

Характеристики
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'