0
0
0

Пневматическая эксцентриковая шлифовмашинка Festool LEX 3 150/3

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 574996
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип ексцентрикової шліфмашини: Обычная
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Пневмоінструмент - це гідний аналог електричного інструменту з урахуванням того, що його вага і розміри часто виходять менше. Отже, працювати цим інструментом найчастіше набагато зручніше, тому пневматичний інструмент краще підходить в тих сферах застосування, де робота вимагає постійного або частого використання таких інструментів, як, наприклад, шлифмашинки.


Компанія Festool вже давно зрозуміла це, тому в якості аналогів електричних інструментів випускає пневматичні, які, між іншим, нічим не поступаються їм, а навіть, навпаки, в деяких ситуаціях тільки виграють.


Пневматична шліфмашинка Festool LEX 3 150/3 - це одна з моделей ексцентрикових шліфмашин із серії LEX. Завдяки ергономічній конструкції корпусу вона зручна в роботі, а оптимальне співвідношення технічних характеристик робить її незамінною при проведенні тонкої, фінішного шліфування. В даному випадку мова йде про хід ексцентрика (3 мм) і швидкості обертання шліфувальної підошви (до 10000 об / хв)


Харчування шліфувальної машинки забезпечується спеціальним фірмовим блоком VE, основним завданням якого є підготовка і подача стисненого повітря до інструменту. Під підготовкою мається на увазі складний процес очищення повітря від конденсату, а також змішування його з маслом. Дозування масла необхідно правильно відрегулювати, щоб інструмент працював справно. Правильна настройка залежить від часу щоденного використання інструменту.


Також в блоці встановлений компресор, який і займається стисненням повітря і подачею цього повітря до інструменту. Продуктивність цього компресора повинна бути не менше 350 л / хв при робочому тиску в 6 бар, інакше інструмент буде працювати несправне або зовсім не буде працювати. При цьому витрата повітря даної шліфувальні машини при номінальному навантаженні становить 290 л / хв.


Двигун в інструменті встановлений лопатевий (пластинчастий). Він набагато легше електричного (від чого і сам інструмент набагато легше), і не вимагає частого обслуговування на відміну від електродвигуна. Однак, для його стабільної роботи необхідно замінювати лопаті кожні 2000 відпрацьованих годин.

Пневматическая эксцентриковая шлифовмашинка Festool LEX 3 150/3, 10895, Эксцентриковые

Характеристики
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'