0
0
0

Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина Festool LEX 3 150/7

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 575077
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Діаметр кола (мм): 150
Живлення: Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв): 10000
Комплектація: Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/7<br>Шлифовальная тарелка M8 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (мягкая W)<br>Флакон масла для уборки и смазки LFC 9022 (50 мл)<br>Отвёртка SW 5
Тип ексцентрикової шліфмашини: Обычная
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Серія пневматичних шліфувальних машинок Festool - це цікавий, більш зручний в деяких планах аналог в порівнянні з електричними шліфмашінкой. Особливо це стосується ексцентрикових шліфувальних машинок LEX: незважаючи на відмінності в розмірах шліфувальних підошов кожна модель виділяється невеликою вагою, розміром і зручною конструкцією корпусу. Крім того, шлифмашинки LEX мають найнижчий витрата стисненого повітря в порівнянні з шліфмашінкой інших виробників, а це хороша економія грошей.

Пневматична шліфувальна машина LEX 3 150/7 - це модель з діаметром підошви 150 мм (найбільшої розмір) і з ходом ексцентрика 7 мм (найбільше значення). Завдяки високому значенню ексцентрика і максимальної швидкості обертання підошви 10000 об / хв можна зробити висновок, що дана шліфмашина відмінно підійде для проведення грубої шліфовки. Великий діаметр підошви в свою чергу гарантує проведення швидкого шліфування навіть великих поверхонь.

У інструмент встановлений пластинчастий (лопатевої) двигун. Він дещо легше електродвигуна, і до всього іншого ще і не вимагає частого технічного обслуговування.

Як харчування пневматичної шліфувальні машини служить стиснене повітря, що подається до неї від фірмового блоку підготовки повітря VE за допомогою шланга IAS. У блоці повітря очищається від конденсату і змішується з маслом, а потім вже подається на інструмент.

До речі кажучи, масло повинне бути спеціальним і правильно дозованим. Правильність настройки додавання масла безпосередньо залежить від часу щоденної експлуатації.

У блок VE також встановлено компресор, продуктивність якого не повинна бути менше ніж 350 л / хв при робочому тиску в 6 бар. З урахуванням того, що витрата повітря в даній моделі вже тільки при номінальному навантаженні становить 310 л / хв, то при робочому навантаженні це значення буде ще більше. Саме тому продуктивність компресора повинна бути вище 350 л / хв.

Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина Festool LEX 3 150/7, 10071, Эксцентриковые

Характеристики
Діаметр кола (мм) 150
Живлення Пневмо-
Кількість оборотів (об / хв) 10000
Комплектація Пневматическая эксцентриковая шлифовальная машина Festool LEX 3 150/7
Шлифовальная тарелка M8 150 мм MULTI-JETSTREAM 2 (мягкая W)
Флакон масла для уборки и смазки LFC 9022 (50 мл)
Отвёртка SW 5
Тип ексцентрикової шліфмашини Обычная
Упаковка В картонной коробке
Хід шліфування (мм) 7
Вага, кг) 1
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'