0
0
0

Пылеудаляющий аппарат Festool CLEANTEC CTL 26 E

АКЦІЯ
Пылеудаляющий аппарат Festool CLEANTEC CTL 26 E
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 574947
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Живлення: Сеть
Комплектація: Пылеудаляющий аппарат Festool CTL 26 E<br>Гладкий всасывающий шланг Ø 27/32 x 3.5 м антистат<br>Док для крепления систейнеров с замком T-LOC<br>Кронштейн для кабеля<br>Мешок-пылесборник SELFCLEAN<br>Отсек для шланга
Макс. обсяг резервуара / пилозбірника (л): 26/24
Макс. потужність підключається інструменту (Вт): 2400
Максимальна швидкість пиловидалення (л / хв): 3900
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Пил та сміття - це незмінні супутники будь-якої будівельної і ремонтної роботи, будь то звичайне свердління або складний процес фрезерування. У великих кількостях пил і стружка небезпечні для людини, адже він дихає всім цим і це позначається на його здоров'ї. Компанія Festool, що займається виробництвом багатьох теслярських і столярних інструментів, подумала над цим питанням і створила цілу лінійку пиловидаляючим апаратів.

Ці апарати не можна порівняти ні з одним будівельним пилососом, адже пилесборний апарат Festool - це в першу чергу ергономічний, продуманий і продуктивний інструмент, який може бути використаний як на будівництві, так і в майстерні. Найчастіше він навіть призначений для збору не тільки сухого, але і мокрого сміття. До такого виду і можна віднести модель пилоуловлювальні апарату CLEANTEC CTL 26 E.

Дана модель обладнана двигуном, потужність якого в залежності від сили всмоктування змінюється: при збільшенні сили всмоктування потужність зростає від 350 до 1200 Вт, і навпаки. Обсяг резервуара для збору сміття становить 26 л, а об'єм пилозбірника - 24 л.

До пилесборний апарату можна підключити робочий інструмент за допомогою штепсельного роз'єму на корпусі апарату. Але максимальна потужність робочого інструмента при цьому повинна становити не більше Потужність 2400 Вт.

Використовувати пилесборний апарат можна практично для будь-якої прибирання: для мокрої (вода, рідини) і для сухої. Головне, щоб сміття було невеликого розміру і підходив під опис класу L (дрібна стружка, пил і т.д.). При переході з мокрою роботи на суху, і навпаки, не забувайте міняти фільтри, інакше апарат може бути пошкоджений.Захисні функції

Апарат оснащений захисною системою від перегріву: перед досягненням критичної температури двигуна апарат вимикається. Після цього необхідно вручну відключити пилесборний апарат і почекати хвилин 5, щоб той охолов. Тільки після цього ви зможете відновити роботу.Функціонал

Перше, що необхідно зробити перед початком роботи - це підключити робочий інструмент до пилесборний апарату, використовуючи штепсельної вилки на корпусі апарату. Це підвищить деякі можливості налаштувань апарату, наприклад, можна буде налаштувати автоматичний спосіб його включення.

Після підключення робочого інструмента апарат можна налаштувати на зручну для вас роботу: налаштувати спосіб включення і відрегулювати силу всмоктування. Щоб змінити спосіб включення, необхідно скористатися відповідним гвинтом-баранчиком на три позиції:

Позиція «0» - апарат вимкнений і на штепсельному роз'ємі немає напруги;

Позиція «MAN» - апарат включається безпосередньо вручну, штепсельної вилки під напругою;

Позиція «Auto» - апарат включається автоматично при включенні підключеного до нього робочого інструмента, штепсельної вилки під напругою.

Сила всмоктування регулюється за допомогою знову ж відповідного гвинта-баранчика.Єргономічність

Безперечна перевага даної моделі - це компактність корпусу при досить великому обсязі внутрішнього резервуара для збору сміття. Обсяг резервуара становить 26 л, а об'єм мішка-пилозбірника - 24 л.

Пилесборний апарат створювався з максимальною ергономікою для роботи і транспортування. Так, апарат оснастили чотирма колесами для транспортування і стопорним гальмом для стопоріння коліс під час роботи.

Крім того, в апараті передбачено окреме місце для зберігання шланга. Це дозволяє компактно зберігати пилесборний апарат поза робочим часом. До речі кажучи, шланг має гладку, але при цьому міцну поверхню.

Для кріплення мережевого проводу в конструкції апарату передбачений спеціальний механізм, який також дозволяє швидко розмотувати кабель. Довжина проводу становить 7,5 м.

Верхня частина пилоуловлювальні апарату має абсолютно рівну поверхню (навіть з урахуванням ніші для шланга), завдяки чому на апарат зверху можна ставити сістейнери і сортейнери, в яких, наприклад, можуть бути робочий інструмент або оснащення. Закріплюється сістейнер за допомогою продуманої системи замку T-Loc.Висновок

Даний пилесборний апарат ідеально підходить для використання його в майстерні, завдяки відносно невеликим габаритам. А за рахунок великої місткості резервуара і мішка-пилозбірника ви можете використовувати цю модель навіть на будівництві. При цьому ергономічна система регулювань дозволяє швидко налаштувати апарат на роботу.

Пылеудаляющий аппарат Festool CLEANTEC CTL 26 E, 10234, Пиловидаляючі апарати

Характеристики
Живлення Сеть
Комплектація Пылеудаляющий аппарат Festool CTL 26 E
Гладкий всасывающий шланг Ø 27/32 x 3.5 м антистат
Док для крепления систейнеров с замком T-LOC
Кронштейн для кабеля
Мешок-пылесборник SELFCLEAN
Отсек для шланга
Макс. обсяг резервуара / пилозбірника (л) 26/24
Макс. потужність підключається інструменту (Вт) 2400
Максимальна швидкість пиловидалення (л / хв) 3900
Максимальне розрідження (Па) 24000
Напруга, В) 230
Площа фільтроелемента (см²) 6318
Потужність (Вт) 350-1200
Упаковка В картонной коробке
Вага, кг) 13.9
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'