0
0
0

Робоча лампа Festool SYSLITE KAL II

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Festool
 • Артикул: 500721
 • Наявність: Є в наявності
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Правильне освітлення - це важлива складова будь-якої роботи, адже саме від нього залежить, наскільки якісним буде результат в кінці. До того ж, роблячи повну перебудову або ремонт приміщення часто перший час доводиться працювати без освітлення. Тому виникає необхідність покупки робочої лампи. А яку ж ще лампу вибрати, крім що не компактну, потужну, якісну, з декількома варіантами установки і декількома способами зарядки. Саме такою і є робоча лампа Festool SYSLITE KAL II.

Ця лампа дійсно передбачає кілька варіантів установки, причому в залежності від варіанту кут падіння світла також буде змінюватися.

До цієї лампу вбудований літій-іонний акумулятор з напругою в 7,2 В і ємністю заряду батареї в 2,9 А · год. Цей акумулятор здатний тримати заряд при мінімальній яскравості майже до 5 годин (при світловому потоці в 310 лм), і при максимальній яскравості - до 2 годин (при світловому потоці до 769 лм). Але якщо він розрядиться ви завжди зможете його підзарядити, причому декількома способами:

 • від електромережі використовуючи блок живлення (входить в комплектацію);
 • від автомобільної бортової мережі за допомогою блоку живлення і перехідника (входить в комплектацію);

У разі, якщо немає можливості використовувати ці два варіанти для зарядки лампи, ви можете під'єднати літій-іонний акумулятор Festool серій BPC і BPS з напругою в 18 В. Це дозволить вам продовжити роботу лампи ще на деякий час.


Вбудований акумулятор заряджається до 90% дуже швидко за принципом Quick Charge (всього за 2 год 40 хв), а решта 10% за ще додаткових 40 хвилин. Перед першим використанням лампи зарядите вбудований акумулятор протягом 4 годин.


В лампу вбудовано 12 потужних світлодіодів, кожен з яких має потужність в 1,5 Вт. І завдяки такій кількості світлодіодів кут розсіювання світла є досить широким (до 170 °), що забезпечує рівномірне освітлення всієї робочої поверхні.


Захисні функції

Лампа захищена від перегріву: при дуже високій температурі лампа перемикається на аварійний режим роботи. В цьому режимі інтенсивність освітлення зменшується, а через 2 хвилини лампа і зовсім автоматично вимикається.

Те ж саме відбувається і в тому випадку, якщо напруга недостатнє для підтримки роботи лампи.


Функціонал

Лампа може працювати на двох ступенях яскравості, які регулюються трьохпозиційної кнопкою включення / вимикання. Одне натискання кнопки включає перший режим роботи - енергозберігаючий (30% яскравості світла), друге натиснення кнопки включає другий режим роботи - стандартний, при максимальній яскравості (100% яскравості світла), а третє натискання просто вимикає лампу.


Коли лампа вимкнена і стоїть на зарядці, світлодіоди відображають стан акумулятора під час підзарядки:


 • світлодіоди часто блимають зеленим кольором - вбудований акумулятор заряджається максимальним струмом;
 • світлодіоди рідко блимають зеленим кольором - акумулятор заряджений на 80%;
 • світлодіоди безперервно горять зеленим кольором - акумулятор заряджений на 90% і далі заряджається до повного заряду на зниженому струмі;
 • світлодіоди блимають червоним кольором - загальний індикатор несправності, наприклад, проблема з контактами;
 • світлодіоди безперервно горять червоним кольором - температура акумулятора занадто висока;
 • світлодіоди горять помаранчевим кольором - режим відмови електроживлення.


У режимі відмови електроживлення лампа може використовуватися і далі. Для цього натисніть і утримуйте кнопку включення, а потім підключіть зарядний пристрій або блок перехідник для зарядки від бортової мережі автомобіля. Після цього навіть якщо електроживлення перерветься, лампа зможе забезпечити вас освітленням. Для відключення цього режиму повторно натисніть на кнопку включення, після чого світлодіоди знову переключаться на звичайний режим роботи.


Єргономічність

Дану робочу лампу можна встановлювати декількома способами і в залежності від варіанту установки кут падіння світла буде відрізнятися:

 • установка на лівій стороні гарантує падіння світла під кутом до 15 ° вище нуля;
 • установка на правій стороні гарантує падіння світла під кутом до 30 ° вище нуля;
 • стандартне положення установки лампи гарантує падіння світла під кутом до 10 ° вище нуля.


Крім того, ви можете підвісити лампу за кріпильну скобу або встановити на тримач з магнітною перехідною плитою. Використовуючи магнітну перехідну плиту ви можете закріплювати лампу на будь-якої металевої поверхні. А якщо використовувати її без плити, але з власником, то закріпити тримач з лампою можна буде і на неметалевої поверхні.

Лампа дуже компактна і багато місця не займе. Крім того, її буде легко встановити в будь-якому місці, навіть в самому тісному.

Корпус лампи виготовлений з ударостійкого і вібростійкість алюмінію, тому його можна використовувати навіть на будмайданчику. Хоча для більшої безпеки лампа поставляється в сумці, завдяки чому ви зможете безпечно її зберігати і перевозити з собою на роботу.


Висновок

Робоча лампа SYSLITE KAL II - це компактна, зручна лампа, призначена для освітлення поверхонь середніх розмірів. Світло світлодіодів близький до денного, тому працювати буде дуже зручно, а очі не будуть втомлюватися. Велика розмаїтість варіантів установки лампи дають можливість краще організувати своє робоче місце. Крім того, кілька способів харчування лампи сприяють його більш тривалій роботі. Всі ці фактори роблять лампу відмінним універсальним, портативним і дуже продуктивним варіантом до покупки.


Робоча лампа Festool SYSLITE KAL II, 10774, Робочі лампи

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'