0
0
0

Шина-направляющая Festool FS 3000/2

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 491501
  • Наявність: Є в наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Довжина (мм): 3000
Комплектація: Шина-направляющая Festool FS 3000/2
Упаковка: В картонной коробке
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Компанія Festool впровадила в світ інструментів багато нововведень, ламаючи стереотипи і знаходячи вирішення найбільш частих проблем. Так, нею була розроблена і створена система напрямних і торцювальних шин для інструментів Festool. Дана система має великий попит у майстрів-фахівців, що працюють з деревом, тому що ця система шин універсальна. Насправді будь-яка пила або напрямна шина Festool може використовуватися з електролобзиком, фрезером, торцювання пилкою, погружной і ручною дисковою пилкою.

Самою зручною моделлю для майстерні є модель FS 3000/2. Цифра «3000» позначає довжину шини, тобто 3000 мм.

Незалежно від того, що дана шина не сама мініатюрна, вона зручна для використання, як і будь-яка інша шина.

Захисні функції

На шині встановлений обмежувач віддачі, який надійно закріплює інструмент, виконуючи роль упора-обмежувача. Він запобігає виникненню зворотного удару пили при зануренні в заготовку і робить роботу майстра безпечнішою.


Єргономічність

Всі шини-направляючі проклеєні спеціальною антифрикционной стрічкою. Матеріал, з якого вона зроблена, мінімізує тертя інструменту при контакті з шиною. Таким чином, інструмент буде легко переміщатися по шині.

Дана шина в комбінації з лобзиком - просто незамінний комплект, адже з використанням направляючої шини все рези виходять точними, рівними і якісними. А для створення акуратних пазів використовуйте шину разом з фрезером.

На нижній частині шини приклеєна фіксує підкладка, яка не дозволяє шині ковзати по заготівлі. Але ж як відомо, це може сильно зашкодити робочий матеріал. Якщо виникне потреба в надійна фіксація, то ви можете скористатися струбцинами (не входять в комплектацію).

Також варто відзначити наявність гумової накладки на шині. Під час роботи інструменту вона захищає кромки робочих заготовок від пошкодження.

При необхідності можна скріпити кілька шин в одну систему. Це робиться дуже просто і швидко.

Висновок

Дана шина-напрямна стане відмінним додатковим аксесуаром до вашого інструменту Festool і допоможе провести роботу легко, швидко і акуратно.

Шина-направляющая Festool FS 3000/2, 10174, Направляючі шини

Характеристики
Довжина (мм) 3000
Комплектація Шина-направляющая Festool FS 3000/2
Упаковка В картонной коробке
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'