0
0
0

Торцовочная пила с протяжкой Festool KAPEX KS 60 E-Set

Торцовочная пила с протяжкой Festool KAPEX KS 60 E-Set
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Festool
  • Артикул: 561728
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Глибина різу 45 ° / 45 ° (справа) (мм): 215x20
Глибина різу 45 ° / 90 ° (мм): 215x60
Глибина різу 45°/45° (слева) (мм): 215x40
Глибина різу 60 ° / 90 ° (справа) (мм): 150x60
Глибина різу 90 ° / 90 ° (мм): 305x60
Доставка

У той же день при замовленні до 16.00

Ремонт і сервіс

Маємо свій склад інструменту і запчастин.

Кредит і Розстрочка

Розстрочка від 5 до 10 місяців

Пила торцювання - це стаціонарний інструмент, призначений для розпилювання дерев'яних, пластикових, алюмінієвих профілів і інших подібних матеріалів. Єдине, для чого не можна використовувати цей інструмент - це бетонні, сталеві і мінеральні матеріали. Пила мало потужна і міцна для цього.


Компанія Festool випускає три моделі торцювальних пив, серед яких KAPEX KS 60 E - наймолодша модель. Вона відрізняється від двох інших значенням потужності, розміром пилкового диска і значенням максимальної швидкості обертання. Однак, вона не менш функціональна і надійна, ніж дві інші моделі.


захисні функції

Захисні функції - це важлива невід'ємна частина будь-якого різального інструменту. Тому дана торцювальна пила була обладнана:


Плавним пуском - вбудована електронна система пилки контролює запуск інструменту, щоб кількість оборотів набиралося поступово. Таким чином, плавний запуск пили запобігає виникненню зворотного удару.


Функцією обмеження струму - дана функція активується при великій робочому навантаженні на інструмент. Так система захисту запобігає надмірне споживання струму. Це може привести до невеликого зменшення частоти обертання електродвигуна, але після зниження навантаження робота двигуна стабілізується.


Захистом від перегріву - якщо інструмент сильно нагрівається, то подача струму і швидкість обертання знижуються. У такому режимі двигун інструменту остигає, після чого всі параметри стабілізуються і повертаються в початкове положення.


Також в даній пилі передбачена захисна система включення. Щоб включити пилу, необхідно натиснути спочатку на запобіжну кнопку, а потім на кнопку включення. Якщо натиснути тільки на кнопку включення, то пила звичайно може включитися, але травмуватися в цей час малоймовірно. Справа в тому, що диск весь час знаходиться в захисному металевому кожусі. При натисканні на кнопку запобіжника пилу можна опустити вниз і кожух автоматично відкриється. Така система включення збільшує захист від травм.

функціонал

Пила KS 60 E обладнана регулюванням глибини пропила і регулюванням швидкості обертання (від 1300 до 3500 об / хв). Залежно від оброблюваного матеріалу швидкість обертання пилкового диска повинна налаштовуватися відповідно. Крім того, сам диск теж повинен змінюватися в залежності від матеріалу.


Також ви можете встановлювати пилу під кутом вліво або вправо, і таким чином виконувати косі пропили.

Встановивши глибину пропила і кут скосу, ви можете зафіксувати пилу в опущеному вигляді і не витрачати сили на її постійне втримання внизу.

Крім того, можна регулювати наполегливі планки в залежності від довжини заготовки, а також розширювати робочий стіл, якщо це буде потрібно.

Зверніть увагу! При роботі з заготівлею необхідно враховувати її розміри. Не можна встановлювати занадто велику або дуже маленьку заготовку, тому перед початком роботи вивчіть інструкцію, в тому числі і таблицю допустимих розмірів заготовок.

ергономічність

Варто відзначити, що дана торцювальна пила оснащена світлодіодним освітленням, що досить продумано і ново для даного інструменту.

Вага пилки становить майже 18 кг, що в принципі нормально для стаціонарної пили торцювання.


Також в пилі передбачений патрубок для підключення пиловидаляючим апарату (в комплектацію не входить).

висновок

Пила торцювання KAPEX KS 60 E зручна для роботи і оснащена всіма необхідними функціями. З нею робота майстра прискориться в рази, слід лише правильно і точно налаштувати інструмент.

Торцовочная пила с протяжкой Festool KAPEX KS 60 E-Set, 10268, Торцювальні пили

Характеристики
Глибина різу 45 ° / 45 ° (справа) (мм) 215x20
Глибина різу 45 ° / 90 ° (мм) 215x60
Глибина різу 45°/45° (слева) (мм) 215x40
Глибина різу 60 ° / 90 ° (справа) (мм) 150x60
Глибина різу 90 ° / 90 ° (мм) 305x60
Діаметр кола (мм) 216
Діаметр роз'єму пиловидалення (мм) 27/36
Живлення Сеть
Кількість оборотів (об / хв) 1300-3500
Комплектація Торцовочная пила с протяжкой Festool KAPEX KS 60 E-Set
Блок освещения
Винтовая струбцина FSZ 120
Ключ-шестигранник SW 6
Малка-угловая
Проставки для увеличения высоты стола KS 60
Универсальный пильный диск HW W36
Кут нахилу (°) 47/46
Кут скосу (°) 60/60
Напруга, В) 230
Потужність (Вт) 1200
Розміри (ВхШхГ), см 66.1x47.5x43
Упаковка В картонной коробке
Вага, кг) 17.8
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

'